Novinky

16
Srpen
2021

měření vlhkosti ve stlačeném vzduchu - Měření teploty rosného bodu ručním měřičem S505-1

Přidal: Přidáno: 16. 8. 2021 15:19:14 Počet shlédnutí: 40

měření vlhkosti ve stlačeném vzduchu - Měření teploty rosného bodu ručním měřičem S505-1

Provádíme měření vlhkosti ve stlačeném vzduchu ručním měřícím přístrojem S505-1 tlakového rosního bodu.

Výhody přístroje:

  1. Přístroj měří rosný bod, teplotu a tlak (vše v jednom nástroji)
  2. K dispozici jsou 3 řešení senzorů: (-Q: -100 ° C ... -30 ° C senzor pro aplikace se stopovou vlhkostí, -P: Snímač -50 ° C ... +50 ° C pro standardní aplikace a -Q + P: pokrývající celý rozsah měření rosného bodu
  3. Moderní barevné dotykové rozhraní
  4. Záznamník dat, rozhraní USB, bezdrátové připojení k přenosnému počítači
    tiskárnu
  5. Měřicí / parkovací komora pro rychlou odezvu senzoru
  6. Dodávaný aplikační software

Čtěte více...

Vysokotlaká chladící sušička stlačeného vzduchu 2. generace BOGE DH-2

Počet shlédnutí: 14

Vysokotlaká chladící sušička stlačeného vzduchu 2. generace BOGE DH-2

Objevte nejekonomičtější způsob sušení stlačeného vzduchu s řadou BOGE DH-2. Tyto chladicí sušičky stlačeného vzduchu BOGE přesvědčují obzvláště nízkou spotřebou energie a výjimečně nízkými tlakovými ztrátami. To snižuje dva největší náklady na sušení stlačeným vzduchem na minimum - pro maximální účinnost!

Vysokotlaká chladící sušička stlačeného vzduchu 2. generace BOGE DH-2

Vysokotlaká chladící sušička stlačeného vzduchu 2. generace BOGE DH-2

Čtěte více...

Šroubové kompresory BOGE ze série C s vysoce účinnými motory s permanentními magnety

Počet shlédnutí: 24

Šroubové kompresory BOGE C s vysoce účinnými motory s permanentními magnety šroubový kompresor -prodej-cena dovolujeme si Vám představit nový Kompaktně navržený, flexibilně kombinovatelný a nyní ještě účinnější než kdykoliv předtím: BOGE kompresssoren nyní nabízí některé šroubové kompresory ze série C s vysoce účinnými motory s permanentními magnety . Rozšiřujeme tak naše portfolio o další udržitelná řešení pro výrobu stlačeného vzduchu.

Ve výkonovém rozsahu od 5,5 do 11 kW teď BOGE vybavil některé modely motorem s permanentním magnetem na základě C 9 LF. Například model C 7 PM s nominálním výkonem 5,5 kW hnacího motoru nabízí nejlepší kombinaci dodávaného množství a účinnosti, jakož i úrovně hluku dostupné na trhu s malými rozměry. Nový model C 9 PM je mezitím přesvědčivý ve výkonové třídě 7,5 kW, která kombinuje výhody předchozího modelu se zlepšeným objemem a účinností dodávky - a proto je také "nejlepší ve své třídě".

Čtěte více...

Novinky v malých šroubových kompresorech BOGE s výkonem 11 kW

Počet shlédnutí: 55

Novinky v malých šroubových kompresorech BOGE s výkonem 11 kW I osvědčené věci mohou pozitivně překvapit ... Trh se šroubovými kompresory s výkonem 11 kW má velmi vysoký potenciál z hlediska počtu jednotek, a proto je vysoce konkurenční. Proto je důležité vědět individuálně reagovat na různé požadavky zákazníků na tomto trhu. V tomto výkonnostním rozsahu může BOGE nabídnout vhodné řešení pro každou aplikaci:

Čtěte více...

Filtry na stlačený vzduch BOGE - efektivní špičkový výkon

Počet shlédnutí: 47

Filtry na stlačený vzduch BOGE - efektivní špičkový výkon

Prvotřídní třída vysoce výkonných filtrů stlačeného vzduchu BOGE s upraveným složením materiálu a výrazně vylepšenou strukturou povrchu zajišťuje nejnižší možný diferenciální tlak v oboru po celou dobu životnosti filtračního prvku. Nezávislí odborníci je certifikují - validováno na základě ISO 12500-1: 2007 a ISO 8573-1: 2010-spolehlivé oddělení pevných látek, olejových a vodních aerosolů a olejových par. Nikdy předtím neměly filtry na stlačený vzduch byla tak účinná a bilance CO2 je také působivá.

Čtěte více...

Nové modely připojení BOGE connect - ihned k dispozici

Počet shlédnutí: 56

Nové modely připojení BOGE connect - ihned k dispozici Díky připojení BOGE connect připojte kompresory k budoucnosti. Nyní k dispozici pro Evropu - jako volitelná výbava zabudovaná do kompresorů ze závodu nebo jednoduše a rychle instalována jako dodatečná verze. Takto BOGE connect doprovází vaše kompresory a komponenty zpracování během celého životního cyklu - s udržitelnými výhodami: Monitorováním provozních parametrů a udržováním souboru digitálního stroje od uvedení do provozu je možné optimálně plánovat přiřazení služeb, t. J. Flexibilně a včas. Pravidelná údržba minimalizuje riziko poruchy. Na nesrovnalosti nebo možné varování se reaguje okamžitě, čímž se téměř zabrání neplánovaným zastávkám. Tímto způsobem BOGE connect zajišťuje nízké provozní náklady, menší administrativní úsilí a minimalizuje riziko selhání a prostojů hned od začátku.

Čtěte více...

Mám zájem o vypracování cenové nabídky

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení