Novinky

Filtry na stlačený vzduch BOGE - efektivní špičkový výkon

Počet shlédnutí: 70

Filtry na stlačený vzduch BOGE - efektivní špičkový výkon

Prvotřídní třída vysoce výkonných filtrů stlačeného vzduchu BOGE s upraveným složením materiálu a výrazně vylepšenou strukturou povrchu zajišťuje nejnižší možný diferenciální tlak v oboru po celou dobu životnosti filtračního prvku. Nezávislí odborníci je certifikují - validováno na základě ISO 12500-1: 2007 a ISO 8573-1: 2010-spolehlivé oddělení pevných látek, olejových a vodních aerosolů a olejových par. Nikdy předtím neměly filtry na stlačený vzduch byla tak účinná a bilance CO2 je také působivá.

Čtěte více...

Nové modely připojení BOGE connect - ihned k dispozici

Počet shlédnutí: 76

Nové modely připojení BOGE connect - ihned k dispozici Díky připojení BOGE connect připojte kompresory k budoucnosti. Nyní k dispozici pro Evropu - jako volitelná výbava zabudovaná do kompresorů ze závodu nebo jednoduše a rychle instalována jako dodatečná verze. Takto BOGE connect doprovází vaše kompresory a komponenty zpracování během celého životního cyklu - s udržitelnými výhodami: Monitorováním provozních parametrů a udržováním souboru digitálního stroje od uvedení do provozu je možné optimálně plánovat přiřazení služeb, t. J. Flexibilně a včas. Pravidelná údržba minimalizuje riziko poruchy. Na nesrovnalosti nebo možné varování se reaguje okamžitě, čímž se téměř zabrání neplánovaným zastávkám. Tímto způsobem BOGE connect zajišťuje nízké provozní náklady, menší administrativní úsilí a minimalizuje riziko selhání a prostojů hned od začátku.

Čtěte více...

Nové vysokotlaké kompresory BOGE Booster SRMV a SRHV Plug & Play

Počet shlédnutí: 65

Nové vysokotlaké kompresory BOGE Booster SRMV a SRHV Plug & Play Ať již v automobilovém průmyslu, při řezání laserem stlačeným vzduchem nebo dusíkem, nebo při foukání PET lahví - všude tam, kde se vyžaduje vysoký konečný tlak, se technologie BOOSTER od společnosti BOGE osvědčila již mnoho let.

Čtěte více...

Adsorpční sušičky stlačeného vzduchu BOGE DAV-2 druhé generace

Počet shlédnutí: 56

Adsorpční sušičky stlačeného vzduchu BOGE DAV-2 druhé generace Jsme rádi, že vám můžeme představit naši novou sérii tepelně regeneračních adsorpčních sušiček DAV-2. Nové adsorpční sušičky DAV-2 nabízejí energeticky efektivní a tepelně regenerované řešení sušení stlačeného vzduchu pro velké aplikace stlačeného vzduchu. Jsou ideální pro výrobní závody v elektronickém a automobilovém průmyslu, jakož i pro všechny běžné výrobní aplikace, ve kterých se vyžaduje vysoký objemový průtok a nízký tlak rosného bodu.

Čtěte více...

Cyklónové odlučovače vody ze stlačeného vzduchu BOGE nové 2 generace

Počet shlédnutí: 57

Cyklónové odlučovače vody ze stlačeného vzduchu BOGE nové 2 generace Dovolujeme si Vám tímto představit nejnovější generaci vysoce výkonných cyklónového odlučovačů BOGE 2 generace Z 6-2 ... Z 480-2. Při průtocích od 0,6 m³ / m do 48 m³ / min. Nová série pokrývá celý výkonový rozsah předchozí série pouze s pěti modely.

Čtěte více...

Mám zájem o vypracování cenové nabídky

Servis kompresorů, SERVIS pre KOMPRESORY OD VÝROBCŮ: BOGE, ATLAS COPCO, KAESER, SCHNEIDER, ATMOS, AERZEN, RENNER, HAFI, ALUP, ALMIG, ORLÍK, BECKER, BUSCH: údržba, střední opravy, generální opravy, revize a dodávky náhradních dílů ND a spotřebního materiálu (oleje, spotřební materiál jako olejové filtry, vzduchové filtry, filtrační desky, olejové separátory, řemeny, těsnění, maziva, hadice, pojistné ventily, tlakové spínače , termostaty, vložky termostatů, sady náhradních dílů pro sací klapky, sady ND pro zpětné klapky, řídící jednotky, chladiče, motory, šroubové bloky, kompresorové stupně, písty, pístní kroužky, válce, ojnice a jiné) pro kompresory a dmýchadla.

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení