Technické poradenství

Technické poradenství

Činností firmy COMPRESSED GAS CZ s.r.o. je aj montáž zařízení souvisejícich s odvětvím stlačeného vzduchu. Výstavba samostatných vňejších a vnitřních protihlukových krytů pro kompresory, kompresorové stanice, stanice pro úpravu stlačeného vzduchu a výrobu plynů, stanice chlazení, rozvodů stlačeného vzduchu, vzduchotechniky, pneudopravy, pneupohonov, pneumatického řízení, dodávky a oživování řídicích systémů, systémů monitorování provozu pro kompresorové stanice a stanice chlazení.
COMPRESSED GAS CZ s.r.o. se svími odborníky realizuje dodávku kompresorové stanice od počátku t.j. od vypracování studie, reálni měraní spotrěby stlačeného vzduchu a vypracování projektu, schválení a odborním porovnaním a výběrem typů a značky kompresora, a zabezpečení financování, přes stavební dozor a výstavbu kompresorovej stanice, montáž elektrorozvodov, rozvodů vzduchu a vody, vzduchotechniky, uvedení do provozu, zaškolení obsluhy až po dálkový monitoring zařízení v kompresorové stanici, záruční 24 hodinový servis, dodávky náhradních a spotrěbních dílů, .
Dodávame nejen kompresory pístové, šroubové, šroubové bezolejové, turbokompresory a Rootsove dmychadla, ale i všechny komponenty systému stlačeného vzduchu jako jsou : dochlazovače, vzdušníky, sušičky, filtry, odváděče kondensátu, separátory olej - voda, atd. Pro Vaše potreby sme schopní zajistit kvalitu vzduchu dle ISO 8573,1 až do třídy 1.1.1 (vzduch pro dýchaní, potravinársky průmysl, výrobu léčiv, atd.).
Můžeme Vám nabídnout vypracování studie Analýza systému stlačený vzduch, včetně přemněžení skutočýj spotrěby a skutočný úpravy stlačeného vzduchu ve Vašem závode. Stúdie je doplněná návrhem rěšení Vaši doterjší kompresorové stanice.
V rámci komplexnosti našich služeb vykonávame záruční a pozáruční servis všech nami dodávaných zařízení , jejich montáž, připojení, revize, generálni opravy. Vykonávame montáž rozvodů tlakového vzduchu a vody na báze kovov zváraných, lepených nebo montovaných plastů.
Našimi zákazníky jsou společnosti z mnohých průmyslných odvětví, trvalo spolupracujeme s množstvým inžinírskych a dodávatelských firem pracujúcich v oblasti hutníckého, strojírenského, textilního průmyslu, chemického a procesního inžinírství. Věříme proto, že budeme dobrými partnery i Vaší společnosti. S Vašimi požadavkami a problémy z oblasti kompresorových staníc a úpravy vzduchu sa prosím obracejte přímo na firmu COMPRESSED GAS CZ s.r.o.. Naši specialisti jsou připraveny spolupracovat s Vami při řešení Vašich konkrétnich aplikací. Těšíme se na spolupráci s Vámi i s Vaší firmou.

Mám zájem o vypracování cenové nabídky na servis

Typ zařízení: *

Mám zájem o vypracování cenové nabídky na náhradní díly

Typ zařízení: *

Přihlášení