Šroubový kompresor EsoAir screw 75

Šroubový kompresor EsoAir screw 75

Stacionární šroubové kompresory EsoAir. V šroubových kompresorů Esoair screw využíváme dlouholeté zkušenosti našich techniků. Proto EsoAir šroubové kompresory poskytují zákazníkům trvalé výhody.

296220 Kč

358426,20 Kč s DPH

Kompresory EsoAir - prospekt s parametry

Sofistikovaný design kompresoru uloženého na vzdušníku se štandardtnom elektronickým řízením a s integrovaným systémem rekuperace již ve standardní výbavě umožňují efektivní provoz šroubového kompresoru. Kvalitní materiály zajišťují dlouhou životnost a vysokou spolehlivost. Díky mnoha variantám mohou být stacionární šroubové kompresory dodané speciálně na míru a přizpůsobené individuálním potřebám zákazníka.

Cenník šroubových kompresoru EsoAir 30 kw - 75 kW s technickými parametry

skrutkové kompresory esoair Rozumné je, pokud se setkají cena a výkon v jednom bodě.

Kdy se stává kompresor rozumným kompresorem?

Je to jednoduché: když si zákazníci mohou být jisti, že dostanou nejlepší kompresor za investované peníze. To je přesně to, za čím stojí značka ESOair. Vyrábíme a prodáváme šroubové kompresory do velikosti
75 kW a také speciální dentální kompresory. Rozsah našich zákazníků je od domácí kutily po obchodníky, od stavařů až po malých průmyslových uživatelů. Každý ESOair kompresor přichází s jasným odkazem: maximální výkon a provozní životnost za nejlepší možnou cenu.
ESOair kompresory přinášejí změnu: kontaktujte Vašeho dealera pro více informací o kompresorech ESOair!

Podívejte, co všechno dostanete za Vaše peníze!Naše průmyslové šroubové kompresory nabízejí vysoký výkon za výhodnou cenu. Rozsah nabízených zařízení začíná od 4 kW a končí až u 75 kW = vždy dokážete najít ten správný kompresor na pokrytí Vaší spotřeby stlačeného vzduchu. Do velikosti 15 kW nabízíme i kompaktní kompresorové jednotky na ležatém vzdušníku na kompletní výrobu a úpravu stlačeného vzduchu. Všechny kompresory jsou standardně vybaveny elektronickým řízením pro efektivní provoz SOLIDcommand. Obsahují také externí olejový separátor pro zjednodušení údržby. Skvělá hodnota za investované peníze - typický ESOair.

Hlučnost dle DIN 43635, část 13, se standardním protihlukovým krytem 73 -75 dB (A). Efektivní dodávané množství vzduchu je měřeno v souladu s normou ISO 1217, příloha C, při okolní teplotě 20 ° C a maximálním tlaku.

Alternativní produkty

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení