Turbodmychadlo KAESER pro ventilační procesy

Potřebujete spolehlivé a energeticky efektivní zásobování stlačeným vzduchem v oblastí nízkého tlaku?

Turbodmychadla PillAerator od Kaeser Kompressoren jsou kompaktní turbokompresory, které byly cíleně vyvinuté pro ventilační procesy. Díky inovačnímu magnetickému uložení je pohon zcela bez opotřebení.

Naše turbodmychadla se využívají všude tam, kde je potřebný procesní vzduch v oblasti nízkého tlaku – při aerobní, biologické úpravě odpadní vody, fermentaci nebo flotaci.

Výkonové údaje:

  • 150 kW a 300 kW
  • Objemový proud do 16.000 m³/h
  • Tlaková diference 0,3 až 1,3 baru

Výhody pro Vás

Vysoká energetická efektivita

  • Při přímo poháněném magneticky uloženém rotoru a inteligentním řízení pracují turbodmychadla obzvlášť efektivně. Díky vysokému stupni účinnosti se může uspořit až 25 % energie proti běžným technologiím.
  • spolehlivě a bezpečně
  • Senzory hlídají nejdůležitější provozní stavy jako tlak, počet otáček a teplotu. To zajišťuje provoz a pečuje o spolehlivý procesní vzduch.
  • Bezúdržbový pohon
  • Bezdotykový a bez mazacích prostředků magneticky uložený motor pracuje zcela bez opotřebení. Proto nejsou nutné výměny oleje a ložisek a údržba se omezuje na výměnu vzduchových filtrů.

Turbodmychadlo s pohonem bez opotřebení

Turbodmychadlo PillAerator s magnetickými ložisky

Výhody magnetických ložisek jsou celkem zřejmé: bez oleje bez opotřebení bez údržby Hřídel rotuje stále kolem těžiště jeho hmotnosti a je tím bez kmitání. Díky bezdotykové rotaci nejsou nutné žádné mazací prostředky. A také časté procesy start-stop jsou možné bez opotřebení. Hřídel se při zpomalování až do zastavení vede v magnetickém poli. Při nepravděpodobném výpadku elektroniky magnetických ložisek se hřídel spolehlivě udrží záchytnými ložisky. Motor je plynotěsný a tak se nemůže znečistit okolním vzduchem. To výrazně zvyšuje provozní spolehlivost, disponibilitu stejně jako životnost turbodmychadla.

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení