SYSADVANCE zahájil výrobu plicních ventilátorů pro použití v akutním zdravotnictví

Počet shlédnutí: 22

V souvislosti s aktuální situací ohledně šíření koronavirus po celém světě začal náš dlouholetý partner v oblasti výroby generátorů kyslíku a dusíku SYSADVANCE s výrobou plicních ventilátorů pro použití v akutním zdravotnictví

SYSADVANCE zahájil výrobu plicních ventilátorů pro použití v akutním zdravotnictví

Nazývá se SYSVent, tento nový ventilátor splňuje požadavky ICU, konkrétně správu a kontrolu kyslíkové směsi, kontrolu tlaku a objemu, v povinných i asistovaných režimech a brzy bude schopen posílit nemocnice po celé zemi i na mezinárodní úrovni.

Tento nový ventilátor, který vyrábí společnost SYSADVANCE, se začal vyvíjet na základě kontaktů mezi Ordem dos médicos (Portugalská lékařská asociace) a Associação Empresarial de Portugal (Portugalská obchodní asociace) v rámci iniciativy SOS Coronavirus, která je provádění několika projektů na místě s cílem minimalizovat dopad pandemie, jako například identifikace potřeb infrastruktur, vybavení a materiálů.

SYSADVANCE spolupracuje se specializovaným týmem v rámci intenzivní péče od Lékařského svazu na vývoji v rekordním čase SYSVent. Jednou z výhod tohoto zařízení je skutečnost, že SYSADVANCE je společnost specializovaná na vývoj a výrobu systémů pro výrobu léčivých kyslíků na místě, certifikovaných společností SGS Belgium v ​​souladu s ISO 13485 - Systém řízení kvality zdravotnických pomůcek. V současnosti je to jediná portugalská společnost, která má takovou úroveň certifikace pro vývoj a výrobu zdravotnických prostředků třídy IIb - Life Support.

"Lékařská asociace vždy obhajovala, že kvalitní medicína závisí ve velké míře na výzkumu a propojení na vědu, takže chápeme, že tato práce vykonaná našimi specialisty je přirozenou aliancí. V tomto pandemické období, které bylo obzvláště náročné, to byl jen další způsob, jak pozitivně přispět ke zlepšení pracovních podmínek našich zdravotnických pracovníků a především k záchraně životů našich pacientů, "vysvětluje prezident Lékařské asociace MD. Miguel Guimarães.

Mezitím Dr. José Vale Machado - CEO - uvedl, že "SYSADVANCE nemůže v tak kritickém čase pro Portugalsko uspět v žádosti lékařské asociace a AEP, čímž svůj výzkumný a vývojový tým umístí do služby projektu. , Schopnost podpůrné skupiny lékařské asociace přesně nastínit příslušné režimy větrání, jakož i důležité funkce, které se nenacházejí v jiných podobných zařízeních, konkrétně schopnost vzdáleně monitorovat a provozovat více ventilátorů z notebooku, umožnila navrhnout a postavit funkční a konkurenční vybavení v rekordním čase. Po uspokojení potřeb zdravotnických organizací v Portugalsku SYSADVANCE doufá, že využije svou mezinárodní distribuční síť na podporu prodeje ventilátoru na mezinárodních trzích, na nichž působí, po obdržení žádosti od Španělska, Kanady, Středního východu, Brazílie a Afriky. "

Tímto způsobem společnost SYSADVANCE přebírá výzvu a odpovědnost, aby byla v popředí dodávek zařízení, aby pomohla při léčbě pacientů s COVID-19 a nějakým způsobem minimalizovala účinky způsobené touto mezinárodní krizí v oblasti veřejného zdraví.

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení