Šroubové kompresory BOGE ze série C s vysoce účinnými motory s permanentními magnety

Počet shlédnutí: 24

Šroubové kompresory BOGE C s vysoce účinnými motory s permanentními magnety šroubový kompresor -prodej-cena dovolujeme si Vám představit nový Kompaktně navržený, flexibilně kombinovatelný a nyní ještě účinnější než kdykoliv předtím: BOGE kompresssoren nyní nabízí některé šroubové kompresory ze série C s vysoce účinnými motory s permanentními magnety . Rozšiřujeme tak naše portfolio o další udržitelná řešení pro výrobu stlačeného vzduchu.

Ve výkonovém rozsahu od 5,5 do 11 kW teď BOGE vybavil některé modely motorem s permanentním magnetem na základě C 9 LF. Například model C 7 PM s nominálním výkonem 5,5 kW hnacího motoru nabízí nejlepší kombinaci dodávaného množství a účinnosti, jakož i úrovně hluku dostupné na trhu s malými rozměry. Nový model C 9 PM je mezitím přesvědčivý ve výkonové třídě 7,5 kW, která kombinuje výhody předchozího modelu se zlepšeným objemem a účinností dodávky - a proto je také "nejlepší ve své třídě".

Zde jsou nové modely:
C 7 PM - nejlepší kompresor na stále novém trhu s výkonem 5,5 kW pro frekvenčně řízené šroubové kompresory,
C 21:00 - ještě lepší než již dobrý model předchůdce .
C 14 PM - bezúdržbový přímý pohon za bezkonkurenčních podmínek

Vysoká snadnost údržby díky odděleným komponentám
Na rozdíl od mnoha svých konkurentů navrhuje BOGE kompresory s kompresorovým stupněm a motorem s permanentními magnety jako samostatné komponenty. To nabízí řadu výhod, včetně například toho, že údržba strojů je výrazně jednodušší.

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení