Šroubové dmychadlo KAESER do 250 kW

Budoucnost v oblasti nízkého tlaku již začala: Inovace firmy Kaeser, jako je světoznámý šroubový profil SIGMA, znamenají zvýšení účinnosti až o 35procent! Také v bodech uvádění do provozu, obsluhy a údržby vyčerpali naši robustní vytrvalci veškeré potenciály úspor.

Vysoce účinná a téměř bezúdržbová zařízení dmychadel – s dvouhřídelovými bloky SIGMA
Volitelně se startérem Y/Δ (STC) nebo měničem frekvence (SFC)
Kompletní řešení plug and play s výkonovou elektronikou, řízením SIGMA CONTROL 2 a seřízeným řemenovým pohonem; z výroby naplněno olejem.

Z nové šroubové technologie profitují zákazníci v oblastech komunální i průmyslové úpravy odpadní vody stejně jako flotace a fluidizace, v nichž mohou být dmychadla nasazena jako vytrvalci a důležitou roli hraje nízká spotřeba energie.

Výhody šroubových dmychadel KAESER

 

  • Maximální účinnost stroje jako celku:

Sázíme na rotory s profilem SIGMA, optimální transmisi mezi motorem a dmychadlem a minimální ztráty tlaku všech komponentů.

  • Minimální pulzace v připojených procesních potrubích:

Speciální, přes široké frekvenční pásmo působící absorpční tlumiče hluku, výrazně snižují emise hluku ze stroje a potrubí.

  • Ochrana před prostoji:

Obzvláště komponenty s dlouhou životností zajišťují spolehlivý provoz. Díky inteligentní konstrukci jsou pomocné agregáty (např. pro utěsnění nebo chlazení) nadbytečné. Velké množství senzorů umožňuje dálkový monitoring provozních stavů.

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení