Nové filtry stlačeného vzduchu Boge 2 generace v prodeji již od ledna 2020

Počet shlédnutí: 27

Se začátkem prodeje 15. ledna 2020 vám s potěšením představujeme nástupnickou sérii našich filtrů stlačením vzduchu BOGE 2 generace pro, mikro a aktivní uhlí se závitovým připojením.

Nové filtry stlačeného vzduchu Boge 2 generace v prodeji již od ledna 2020

Díky změněnému složení materiálu a výrazně zlepšené struktuře povrchu zajišťuje nová série nejmenší diferenční tlak v průmyslu během celé životnosti filtračního prvku.

Nezávislí odborníci potvrzují, že - ověřené na základě ISO 12500-1: 2007 a ISO 8573-1: 2010 - spolehlivé oddělení tuhých látek, olejových a vodních aerosolů a olejových par. Filtry na stlačený vzduch nikdy nebyly tak efektivní a spotřeba energie tak nízká!


Špičková třída vysokovýkonných filtrů stlačeného vzduchu BOGE se změněným složením materiálu a výrazně zlepšenou strukturou povrchu zajišťuje nejmenší diferenční tlak v průmyslu během celé životnosti filtračního prvku. Potvrzují to nezávislí odborníci - ověření na základě norem ISO 12500-1: 2007 a ISO 8573-1: 2010 - spolehlivé oddělení tuhých látek, olejových a vodních aerosolů a olejových par. Filtry na stlačený vzduch nikdy nebyly tak efektivní a uhlíková stopa je také působivá.

Garantované vícekrát

Použité koalescenční filtry jsou založeny na vysoce účinném runové prvku vyrobeném z nano-vláken s optimalizovaným vnějším pláštěm. Vzhledem k téměř konstantní nízký diferenční tlak po celou dobu životnosti filtračního prvku zaručuje BOGE dodržování tohoto výkonu po dobu 12 měsíců - s trvale vysokým separačním výkonem - s ohledem na úsporu nákladů. Společnost BOGE poskytuje na bydlení i 10-letou záruku.

Certifikované pro potraviny

Podle osvědčení o výjimce EU-VO 1935/2004 nepatří všechny filtry do vysokovýkonných sérií do působnosti evropského nařízení (ES). Podle FDA hlavy 21 CFR jsou speciálně certifikované pro citlivé aplikace, a proto jsou výslovně vhodné pro použití v nápojovém, potravinářském a farmaceutickém průmyslu.

Clever (moudře) kombinované

Kombinace až tří filtrů bez zúžení průřezu umožňuje instalaci - se stěnovou a / nebo spojovací soupravou - šetří místo a je jednodušší než kdykoliv předtím. Totéž platí z. B. pro připojení cyklonového odlučovače. Protože prvky výměny jsou také zpětně kompatibilní, lze použít v současných modelech, jakož i v předchůdcích, čímž se zajišťuje technická aktualizace. S důrazem na efektivitu.

 

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení