Dmychadlove bloky KAESAER OMEGA

Při volbě mezi našimi jednotlivými bloky dmychadel máte na výběr. Řada OMEGA s trojkřídlými rotory s nízkou pulzací vám nabízí různá dmychadla s rotačními písty pro stacionární nebo mobilní použití. Jsou vyráběna v nejmodernějších klimatizovaných CNC obráběcích centrech a jsou pečlivě testována při maximálním zatížení.

Dmychadla s rotačními písty pro všestranné použití – stacionární i mobilní, přetlakový i podtlakový provoz – pro dopravu vzduchu nebo dusíku (OMEGA P a PN)

Dmychadla s hlavními komponenty z legované chrom-niklové oceli pro oblasti vakuové destilace a recyklace procesní vody (OMEGA B)

Podtlaková dmychadla s předchlazením sání pro ještě větší výkon

  • – vhodná zejména pro střídavý přetlakový a podtlakový provoz u vozidel na přepravu sypkých materiálů a sacích vozidel (OMEGA PV)
  • Vakuové čerppadlo s rotačními písty pro vytvoření vysokého vakua (OMEGA WVC) ve spojení s předřazenou vakuovou vývěvou

Výhody dmychadel Kaeser

  • Nadprůměrně dlouhá životnost:
  • válečková ložiska přebírají 100 % sil plynu působícího na rotory. Životnost ložisek použitých v dmychadle se zvyšuje až na 100 000 provozních hodin.
  • Vysoký stupeň dodávky = vysoká účinnost:
  • Díky nanejvýš precizní výrobě dosahujeme nejmenší vůle mezi rotorem a skříní. Dochází k menším ztrátám dopravovaného proudu v provozně nezbytných vůlích.

Dmychadla s rotačními písty OMEGA P
Dmychadla s rotačními písty pro dopravu dusíku: Model OMEGA PN
Podtlakové dmychadlo s chlazením před sáním: Model OMEGA PV
Dmychadlo brídových par: Model OMEGA B
Vakuové čerpadlo s rotačními písty: Model WVC

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení