Cyklónové odlučovače vody ze stlačeného vzduchu BOGE nové 2 generace

Počet shlédnutí: 38

Dovolujeme si Vám tímto představit nejnovější generaci vysoce výkonných cyklónového odlučovačů BOGE 2 generace Z 6-2 ... Z 480-2. Při průtocích od 0,6 m³ / m do 48 m³ / min. Nová série pokrývá celý výkonový rozsah předchozí série pouze s pěti modely.

Cyklónové odlučovače vody ze stlačeného vzduchu BOGE nové 2 generace

S účinností 92 až 99% a nominálním výkonem 25 až 125% je ideálně vhodný pro použití s ​​plynulým mačkáním s regulovanou rychlostí.

V porovnání s konvenčními rázovými odlučovači a cyklony, které jsou účinné pouze při konstantním zatížení, se série Z-2 vyznačuje nesmírně širokou škálou služeb.

Cyklonové odlučovače jsou k dispozici jako nezávislé série od druhého čtvrtletí tohoto roku. Ve 4. čtvrtletí 2020 dojde k postupné změně všech skupin přídavných zařízení pro pístové, spirálové a šroubové kompresory.

Předchozí série Z 20N ... Z 375 bude ukončena 31. října 2020. Konverze v příslušných skupinách doplňků bude probíhat postupně. Dodávka náhradních dílů zůstává nedotčena.

Při konstantně nízkých rozdílových tlacích & lt; 70 mbar zajišťuje spolehlivé oddělení kapalin ve formě kapek nebo proudění stěny od stlačeného vzduchu.

Vysokovýkonné cyklónové odlučovače BOGE nespadají do působnosti evropského nařízení (ES) v souladu s potvrzením výjimky nařízením EU 1935/2004. Jsou speciálně certifikované pro citlivé aplikace v souladu s FDA hlavou 21 CFR a jsou výslovně vhodné pro použití v nápojovém, potravinářském a farmaceutickém průmyslu.

 

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení