Kompresorová řešení na míru pro širokou škálu průmyslových odvětví. Dodáváme špičkové kompresorové technologie s vysokou spolehlivostí. Jsme jedničkou na českém trhu v oblasti návrhu a realizace kompresorových stanic a kontejnerových stanic na klíč. Poskytujeme kompletní servis kompresorové techniky a příslušenství stlačeného vzduchu jako jsou filtry, odvaděče kondenzátu, odlučovače oleje z kondenzátu. Nízké nároky na údržbu jsou předností našich kompresorových stanic. Přinášíme úsporu provozních nákladů na servis i energie. Náš zákaznický servis zahrnuje: - prodej šroubových kompresorů s 5 letou zárukou a technologií na výrobu a úpravu stlačeného vzduchu a také s technologií na výrobu dusíku a kyslíku ze stlačeného vzduchu. - pronájem pro šroubové kompresory. Opravy šroubových kompresorů a příslušenství tlakového vzduchu včetně repasu. Poradenství, návrh a dodávka kompresorových stanic na klíč. Dodáváme a servisujeme šroubové kompresory včetně příslušenství těchto značek:

Atlas Copco, Kompresor Kaeser, Kompresor Renner, HAFI, ALUP, kompresory Almig, Schneider, Atmos, Orlík a další značky předních světových výrobců kompresorových technologií.

Mám zájem o vypracování cenové nabídky

Servis kompresorů, SERVIS pre KOMPRESORY OD VÝROBCŮ: BOGE, ATLAS COPCO, KAESER, SCHNEIDER, ATMOS, AERZEN, RENNER, HAFI, ALUP, ALMIG, ORLÍK, BECKER, BUSCH: údržba, střední opravy, generální opravy, revize a dodávky náhradních dílů ND a spotřebního materiálu (oleje, spotřební materiál jako olejové filtry, vzduchové filtry, filtrační desky, olejové separátory, řemeny, těsnění, maziva, hadice, pojistné ventily, tlakové spínače , termostaty, vložky termostatů, sady náhradních dílů pro sací klapky, sady ND pro zpětné klapky, řídící jednotky, chladiče, motory, šroubové bloky, kompresorové stupně, písty, pístní kroužky, válce, ojnice a jiné) pro kompresory a dmýchadla.

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení