Nejprodávanější produkty

 

Membránové dmychadlo EsoAir Enviro 60 do čov

 
4 489,10 Kč s DPH

Membránové dmychadlo SECOH EL-S-60

 

Membranove dmychadlo Hiblow HP 60

 

Membránové dmychgadlo ALITA AL-60

 

Membranove dmychadlo AIRMAC DB 60

 

Membranové dmýchadlo NITTO LA-60 B

 

Membránové dmýchadlo THOMAS (YASUNAGA) LP-60HN

 

SLUŽBY V OBLASTI STLAČENÉHO VZDUCHU...

SERVISPRONÁJEM - PŮJČOVNASECOND HAND KOMPRESORY, MĚŘENÍ SPOTŘEBY STLAČENÉHO VZDUCHUVÝSTAVBA KOMPRESOROVÝCH STANIC NA KLÍČTECHNICKÉ PORADENSTVÍ PROTIHLUKOVÉ KRYTY NA MÍRŮ NÁHRADNÍ DÍLY

 

SLUŽBY V OBLASTI STLAČENÉHO VZDUCHU A CHLAZENÍ

749752363

Činností firmy COMPRESSED GAS CZ s.r.o. je aj montáž zařízení souvisejícich s odvětvím stlačeného vzduchu. Výstavba samostatných vňejších a vnitřních protihlukových krytů pro kompresory, kompresorové stanice, stanice pro úpravu stlačeného vzduchu a výrobu plynů, stanice chlazení, rozvodů stlačeného vzduchu, vzduchotechniky, pneudopravy, pneupohonov, pneumatického řízení, dodávky a oživování řídicích systémů, systémů monitorování provozu pro kompresorové stanice a stanice chlazení.
COMPRESSED GAS CZ s.r.o. se svími odborníky realizuje dodávku kompresorové stanice od počátku t.j. od vypracování studie, reálni měraní spotrěby stlačeného vzduchu a vypracování projektu, schválení a odborním porovnaním a výběrem typů a značky kompresora, a zabezpečení financování, přes stavební dozor a výstavbu kompresorovej stanice, montáž elektrorozvodov, rozvodů vzduchu a vody, vzduchotechniky, uvedení do provozu, zaškolení obsluhy až po dálkový monitoring zařízení v kompresorové stanici, záruční 24 hodinový servis, dodávky náhradních a spotrěbních dílů, .
Dodávame nejen kompresory /pístové, šroubové, šroubové bezolejové, turbokompresory/ a Rootsove dmychadla, ale i všechny komponenty systému stlačeného vzduchu jako jsou : dochlazovače, vzdušníky, sušičky, filtry, odváděače kondenzátu, separátory olej - voda, atd. Pro Vaše potreby sme schopný zajistit kvalitu vzduchu dle ISO 8573,1 až do třídy 1.1.1 (vzduch pro dýchaní, potravinársky průmysl, výrobu léčiv, atd.).
Můžeme Vám nabídnout vypracování studie Analýza systému stlačený vzduch, včetně přemněžení skutočýj spotrěby a skutočný úpravy stlačeného vzduchu ve Vašem závode. Stúdie je doplněná návrhem rěšení Vaši doterjší kompresorové stanice.
V rámci komplexnosti našich služeb vykonávame záruční a pozáruční servis všech nami dodávaných zařízení , jejich montáž, připojení, revize, generálni opravy. Vykonávame montáž rozvodů tlakového vzduchu a vody na báze kovov zváraných, lepených nebo montovaných plastů.
Našimi zákazníky jsou společnosti z mnohých průmyslných odvětví, trvalo spolupracujeme s množstvým inžinírskych a dodávatelských firem pracujúcich v oblasti hutníckého, strojírenského, textilního průmyslu, chemického a procesního inžinírství. Věříme proto, že budeme dobrými partnery i Vaší společnosti. S Vašimi požadavkami a problémy z oblasti kompresorových staníc a úpravy vzduchu sa prosím obracejte přímo na firmu COMPRESSED GAS CZ s.r.o.. Naši specialisti jsou připraveny spolupracovat s Vami při řešení Vašich konkrétnich aplikací. Těšíme se na spolupráci s Vámi i s Vaší firmou.

KOMPLEXNÍ SERVISNÍ ČINNOST

30

V dimenzích více než 900 instalovaných strojů je řešen i náš servis, jehož služby Vám rádi nabízíme ve formě komplexní Servisní smlouvy:

Stálá mobilní HOT LINE linka
Nástup ke zásahu max. do 24 hodin
Zásobování náhradními díly
V případě zájmu pravidelné školení Vašeho obslužného personálu v naší servisní dílně
Provozní údržba, revize, běžné a generální opravy

Servis, údržba, montáž, revize, střední a generální opravy a dodávky náhradních dílů a spotřebního materiálu pro:

DMYCHADLA A VÝVĚVY
KOMPRESORY
CHLADICÍ A ADSORPČNÍ SUŠIČE VZDUCHU
PŘÍSLUŠENSTVÍ STLAČENÉHO VZDUCHU

SERVISNÍ SMLOUVY

363461_4910

Máme velký zájem, aby naše agregáty byly servisovány naším autorizovaným servisem, přičemž se použijí originální náhradní díly. V případě zájmu s Vámi rádi prokonzultujeme návrh Servisní smlouvy, kterou řešíme ve 3 alternativách:

* Jako plně paušální
* Paušální za práci
* Případně proti skutečně nabehnutým nákladům ve smyslu zvýhodněného ceníku

 

OSTATNÍ DODÁVKY ALTERNATIVNÍCH NÁHRADNÍCH DÍLů (ND) A SPOTŘEBNÍHO MATERIÁLU PRO PŘÍSLUŠENSTVÍ A PRO POZÁRUČNÍ SERVIS

FILTRAČNÍ TECHNIKA STLAČENÉHO VZDUCHU-FILTRY, ALTERNATIVNˇI FILTRAČNÍ VLOŽKY A FILTRAČNÍ ELEMENTY PRO:

AKTIVNÍ UHLÍ PRO ODLUČOVAČŮ OLEJE A KONDENZÁTU PRO:

FILTRAČNÍ ELEMENTY PRO HYDRAULICKÉ FILTRY

ÚDRŽBOVÉ SADY NÁHRADNÍCH DÍLŮ

(olejové separátory, olejové filtry, vložky vzduchových filtrů, filtrační desky, klínové řemeny atd.. pro:)


 

PRONÁJEM DMYCHADEL, KOMPRESORŮ A SUŠIČŮ VZDUCHU, PORADENSKÁ ČINNOST V OBLASTI VÝROBY A ÚPRAVY VZDUCHU A TECHNICKÝCH PLYNŮ

 

 


COMPRESSED GAS CZ s.r.o.

Srázná 5113/1

586 01 Jihlava

  info@compressedgas.cz

 

5 letá záruka bez příplatku

 

Jak ušetřit peníze při koupi kompresoru?


VÝPRODEJ šroubových kompresorů

 

Servis kompresorů

Servis kompresorů, SERVIS pre KOMPRESORY OD VÝROBCŮ: údržba, střední opravy, generální opravy, revize a dodávky náhradních dílů ND a spotřebního materiálu (oleje, spotřební materiál jako olejové filtry, vzduchové filtry, filtrační desky, olejové separátory, řemeny, těsnění, maziva, hadice, pojistné ventily, tlakové spínače , termostaty, vložky termostatů, sady náhradních dílů pro sací klapky, sady ND pro zpětné klapky, řídící jednotky, chladiče, motory, šroubové bloky, kompresorové stupně, písty, pístní kroužky, válce, ojnice a jiné) pro kompresory následujících značek:

   
 

kompresory SK